Laadija HP 90W 19.5V 4.5x3.0 sinine ots
35,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 11935 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Mudel | AF09 |
| Pistiku mõõt | 4.5x3.0mm |
| Võimsus | 90W |
| Pinge | 19.5V |
| Laadimisvool | 4.62A |
| Sobib tootjale | HP analoog |
| Seisund | Uus |
| Asendab | PPP012D-S,709986-003,710413-001,710414-001,ADP-90WH D, 677777-004, PPP012A-S, 609940-001, ADB019-020G2, |
| Sobib seadmetele | HP Pavilion 15 Notebook PC 15-e029TX, Pavilion M4-1009TX(D9H31PA) , HP Envy TouchSmart 15 Series |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 02:40