LCD 12.5" 1366×768 / TN / 60Hz / määramata-pin LVDS (HB125WX1-200)
39,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993767 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 12,5" |
| Ekraani tüüp | a-Si TFT-LCD (TN) |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (WXGA) |
| Mõõdud | 290.5 × 181.4 × 3.0 mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP (ei ole LVDS) |
| Kinnitus | Puudub |
| Kinnituse asukoht | Määramata |
| Mudel | HB125WX1-200 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud – nähtavate kriimudega |
Andmed uuendatud: 01.05.2026 00:04