LCD 17.3" LG Philips LP173WD1 TL C1
50,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993741 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 17.3" |
| Ekraani tüüp | Standard |
| Resolutsioon | 1600x900 HD |
| Mõõdud | 34 x 14 x 4 cm |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Taustavalgustus | LCD |
| Sagedus | Standard |
| Pistik | 25mm 40pin |
| Kinnitus | Standard |
| Kinnituse asukoht | Paremal |
| Mudel | LP173WD1 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 21:22