LCD Ekraan 15.6" Slim 30-pin eDP Matt
40,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993879 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15.6" |
| Ekraani tüüp | LED-backlit Slim (3.2mm) |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (HD) |
| Mõõdud | 350.9 × 216.1 × 3.2 mm |
| Ekraani pind | Matt (Anti-Glare) |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60hz |
| Pistik | 30-pin eDP (asukoht all paremal) |
| Kinnitus | Puudub (Bracketless / kinnitub raami vahele) |
| Kinnituse asukoht | Määramata |
| Mudel | N156BGE-E31 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 3 kuud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 22:45