Lenovo analoog laadija 45W 20V 2.25A 4.0x1.7 355508
32,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Lisainformatsioon Tüüp: Värv:must Kaal:205g Laadimisvool:2.25A Sobib tootjale:Lenovo/IBM Pinge (V):20V Sobib seadmele:B50-10; Ideapad 100-14IBY; 100-15IBD; 100-15IBY; Ideapad 100 14.1", 100 15.6"; 100s Chromebook 11.6"; Ideapad 100s 14.1" Võimsus:45W Asendab:5A10H42917, 5A10H42919, 5A10H42920, 5A10H42925, 5A10H43631, 5A10H43632, A10H43621, ADLX45DLC3A, PA-1450-55LG, PA-1450-55LN, PA-1450-55LR, 00HM613, 5A10H03910, ADLX45NLC3C; 35040923 Pistiku mõõt:4.0 x 1.7mm Tootja:Analog
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 13657 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Värv | must |
| Kaal | 205g |
| Laadimisvool | 2.25A |
| Sobib tootjale | Lenovo/IBM |
| Pinge (V) | 20V |
| Sobib seadmele | B50-10; Ideapad 100-14IBY; 100-15IBD; 100-15IBY; Ideapad 100 14.1", 100 15.6"; 100s Chromebook 11.6"; Ideapad 100s 14.1" |
| Võimsus | 45W |
| Asendab | 5A10H42917, 5A10H42919, 5A10H42920, 5A10H42925, 5A10H43631, 5A10H43632, A10H43621, ADLX45DLC3A, PA-1450-55LG, PA-1450-55LN, PA-1450-55LR, 00HM613, 5A10H03910, ADLX45NLC3C; 35040923 |
| Pistiku mõõt | 4.0 x 1.7mm |
| Tootja | Analog |
Andmed uuendatud: 01.05.2026 16:44