Lenovo V130-15IKB 81HN 60HZ LED LCD
50,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993852 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15.6" |
| Ekraani tüüp | LED |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (WXGA) |
| Mõõdud | 350 × 200 × 3.0 mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Puudub |
| Kinnituse asukoht | Määramata |
| Mudel | NT156WHM-N42 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 08:13