LG 42WS10
160,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Ekraan reklaamide kuvamiseks NB: Ekraani hinnale lisandub transpordi maksumus. Maksumuse täpsustamiseks palume saata kiri myyk@ithaldus.ee
Laos: 1
| SKU | PN-LG-42WS |
|---|---|
| Kategooria | Suured ekraanid ja tarvikud |
| Mis on komplektis? | Ekraan |
| Mis on komplektis? | Toitekaabel |
| Mis on komplektis? | HDMI kaabel |
| Üldandmed | |
| Diagonaal | 42" |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani pind | Poolmatt |
| Puuteekraan | - |
| Heledus | 450 cd/m2 |
| Kontrast | 1300:1 |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Sisseehitatud kõlarid | - |
| Kaal | 12,6 kg |
| Tugijalg komplektis | - |
| VESA kinnitus | 400 x 400 mm |
| Liidesed | |
| HDMI | Jah |
| DisplayPort | Jah |
| VGA | Jah |
| DVI | Jah |
| Component/composite | Jah |
| Satelite | - |
| Coaxial | - |
| USB laiendus | Jah |
| Võrk | |
| Võrgupesa (RJ45) | Jah |
| WiFi | - |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |