Sülearvuti ASUS X552C
235,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Sülearvuti ASUS X552C
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993978 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Protsessor | Intel Core i3-3217U |
| Operatiivmälu | 8GB DDR3 |
| Salvestusmaht | 120GB SSD |
| Videokaart | Nvidia GeForce GT 710M |
| Ekraan | 15.6" 1366 x 768 |
| Op.süsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri valgustus | ei |
| ID-kaardi lugeja | ei |
| Veebikaamera | jah |
| Mälukaardilugeja | ei |
| Võrk | Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | 2XUSB, 1x HDMI, DVD, VGA, LAN |
| Seisund | Refurbished, uus akku |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 26.04.2026 16:35