Sülearvuti laadija Dell originaal 4,5x3.0 19,5V 3,34A 65w Refurb.
34,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 7262 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistiku mõõt | 4.5 x 3.0 mm Pin Inside |
| Võimsus | 65W |
| Pinge | 19.5V |
| Laadimisvool | 3.34A |
| Tootja | Dell originaal |
| Seisund | Refurbished |
| Garantii | 6 kuud |
| Asendab | HA65NM130, LA65NM130, DA65NM130, HK65NM130, 06TTY6, 6TTY6, 0H866W, H866W, 0NVVV3, NVVV3, 450-AEBM |
| Sobib seadmetele | Dell Inspiron: 11 (3000), 13 (5000/7000), 14 (3000/5000/7000), 15 (3000/5000/7000) seeriad (nt 3552, 5558, 5559, 5567, 5570, 7560 jt.) Dell Latitude: 3379, 3460, 3470, 3480, 3560, 3570, 3580, 5280, 5480, 5580, 7280, 7480 jt. Dell Vostro: 14 (5459), 15 (3558, 3559, 5568) Dell XPS: 13 (9343, 9350, 9360) ja muud peenikese 4.5mm otsikuga Delli mudelid |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 09:04