Sülearvuti laadija HP 135W 7.4x5mm
39,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993985 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistik | 7.4 x 5.0 mm Pin Inside |
| Võimsus | 135W |
| Pinge | 19V / 19.5V |
| Laadimisvool | 6.9A / 6.92A |
| Tootja | HP originaal |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 6 kuud |
| Asendab | 592491-001, PA-1131-06HF, HSTNN-DA01, 397803-001, 481420-001, 482133-001, HP-OW135F13LFSE |
| Sobib seadmetele | HP Ultra-slim lauaarvutid (USDT): HP Compaq 8000 Elite Ultra-slim Desktop PC, HP Compaq 8000f Elite, HP Compaq 8200 Elite, HP Compaq dc7800, HP Compaq dc7900, HP DC7900U, HP EliteDesk 800 G1 USDT. HP/Compaq sülearvutid: HP Pavilion, HP EliteBook ja Compaq seeria võimsamad mudelid, mis kasutavad suurt 7.4mm otsikut ja vajavad 135W toidet. |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 08:15