Toshiba 750GB 2.5" HDD MQ01ABD075
29,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tootja: Toshiba Mudel: MQ01ABD075 Maht: 750GB Tüüp: HDD (SATA 3.0 Gb/s) Pöörlemiskiirus: 5400 RPM Mõõt: 2.5" (sülearvuti standard) Paksus: 9.5 mm
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993961 |
|---|---|
| Kategooria | hdd kõvaketas |
| Tootja | Toshiba |
| Mudel | MQ01ABD075 |
| Maht | 750GB |
| Tüüp | HDD (SATA 3.0 Gb/s) |
| Pöörlemiskiirus | 5400 RPM |
| Mõõt | 2.5" (sülearvuti standard) |
| Paksus | 9.5 mm |
Andmed uuendatud: 29.04.2026 22:24