Analoog sülearvuti laadija 45W 14,85V 3,05A MagSafe 2
39,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993635 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistiku mõõt | MagSafe 2 |
| Võimsus | 45W |
| Pinge | 3.05A |
| Laadimisvool | 14.85V |
| Tootja | Analoog |
| Garantii | 24 kuud |
| Seisund | Uus |
| Asendab | A1435, A1436, A1465, A1466, MD592, MD592LL/A |
| Sobib seadmetele | Apple MacBook Air 11" ja 13" (mudelid aastatest 2012 kuni 2017) |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 09:03