Apple iMac Pro (WiFi)
595,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Intel Xeon W-2140B, 64 GB DDR4 ECC, 1 TB SSD, 8 GB AMD Radeon Pro Vega 56, All-in-One, macOS Sequoia
Laos: 1
| SKU | A1862KXAw24 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Toitekaabel |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Xeon W-2140B |
| Taktsagedus | 3200 MHz |
| Tuumade arv | 8 |
| Vahemälu | 64 GB DDR4 ECC |
| Kõvaketas | 1 TB SSD |
| Videokaart | 8 GB AMD Radeon Pro Vega 56 |
| Korpuse tüüp | All-in-One |
| Tarkvara | macOS Sequoia |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 27" |
| Resolutsioon | 5120 x 2880 |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah (10 Gb) |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Liidesed | 4 x USB 3.0, 4 x Thunderbolt 3 (USB-C) |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| Mälukaardilugeja | Jah |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |