APPLE laadija 45W 14.5V 3.1A magsafe
58,28 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
APPLE laadija 45W 14.5V 3.1A magsafe NB! Palun kontrollige enne ostu sooritamist laadija otsa sobivust! Mitte ajada segi magsafe 2 samade näitajatega laadijaga!
Laos: 1
| SKU | apple-laadija-45w-14-5v-3-1a-magsafe |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 14,4V |
| Võimsus | 45W |
| Laadimisvool | 3,1A |
| Pistik | magsafe |
| Kaal | 215g |
| Värv | Valge |
| Asendab laadijaid | Apple A1244; A1374; A1369; A1370 , ADP-54GD, MB283LL/A; MB283Z/A |
| Sobib mudelitele | Apple MacBook Air |