Acer 19.5V 9.23A 180W 5.5x1.7 originaal sülearvuti laadija
91,76 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | acer-19-5v-9-23a-180w-5-5x1-7-originaal-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19.5V |
| Võimsus | 180W |
| Laadimisvool | 9.23A |
| Pistik | 5.5x1.7mm |
| Kaal | 520g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | AK.180AP.010, AK.180AP.020, KP.18001.002, ADP-180MB K |
| Sobib mudelitele | Acer Predator Helios 300 G3-571-77QK, G3-571-51NK Acer Predator Helios 300 PH315-52-79TY, PH317-51 VN7-793G, VN7-593G, PH317-51, A717-71G series |