Apple laadija 85W 20V 4.25A MagSafe 2 T-tip
79,36 €
Hind sisaldab 24% KM
NB! Palun kontrollige enne ostu sooritamist laadija otsa sobivust! Mitte ajada segi magsafe(1) samade näitajatega laadijaga!
Laos: 1
| SKU | apple-laadija-85w-20v-4-25a-magsafe-2-t-tip |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V |
| Võimsus | 85W |
| Laadimisvool | 4,25A |
| Pistik | magsafe 2 T-tip |
| Kaal | 250g |
| Värv | Valge |
| Asendab laadijaid | A1398; A1424 |
| Sobib mudelitele | A1398 2012 Apple Macbook Pro Retina Display New Model |