Tahvelarvuti laadija Forever 5,0V 2,1A
15,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 14444 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistik | 5.5 x 2.5 mm |
| Võimsus | 40W |
| Pinge | 19V / 20V |
| Tootja | Analoog |
| Seisund | Uus |
| Garantii | 24 kuud |
| Asendab | Toshiba, Asus, Lenovo, MSI ja Fujitsu laadijaid, mis kasutavad kollase isolatsiooniga standardset 5.5x2.5mm pistikühendust. |
| Sobib seadmetele | Vanemad ja keskklassi sülearvutid (nt Toshiba Satellite, Asus A-seeria/K-seeria, MSI), samuti paljud võrguseadmed, monitorid ja muud elektroonikaseadmed, mille toitesisend on 5.5x2.5mm. |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 08:16