Asus 20V 10.0A 200W 6.0x3.7 originaal sülearvuti laadija
97,96 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | asus-20v-10-0a-200w-6-0x3-7-originaal-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V |
| Võimsus | 200W |
| Laadimisvool | 10A |
| Pistik | 6.0x3.7mm |
| Kaal | 520g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | ADP-200JB D |
| Sobib mudelitele | Asus ROG Strix G15 G513 G513IC G513IE G513QC G513QE Asus TUF Dash F15 (2022) 2021 ASUS TUF Dash F15 FX516PR FX516PM ASUS TUF Gaming A17 (2022) Asus ROG Zephyrus G14 (2023) GA402NJ Asus ROG Zephyrus G15 (2022) GA503RM Asus ROG Zephyrus G15 GA503 GA503QM GA503QR GA503QS Asus ROG Strix G17 (2022) G713 G713RC ASUS TUF Gaming F17 (2022) FX707ZC FX707ZE FX707ZC4 ASUS TUF Gaming F15 (2022) FX507ZC FX507ZE FX507ZC4 2021 ASUS TUF Gaming F15 FX506HM 2021 ASUS TUF Gaming A15 FA506QR FA506QM 2021 ASUS TUF Gaming A17 FA706QR FA706QM 2021 ASUS TUF Gaming F17 FX706HM ASUS TUF Gaming A15 (2022) FA507RC FA507RE Asus TUF Dash F15 (FX516) ASUS TUF Gaming A17 2021 ASUS TUF Dash F15 2021 ASUS TUF Gaming A15 2021 Asus ROG Strix G15 (2022) G513 G513RC ASUS Zenbook Pro 16X OLED UX7602ZM UX7602VI Asus ROG Strix G17 G713 G713IC G713IE G713QC G713QE Asus Zenbook Pro 14 OLED UX6404VI UX6404VV |