Lenovo originaal laadija 230W 20V 11.5A square tip
99,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993299 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Mudel | ADL230SLC3A |
| Pistiku mõõt | Square tip |
| Võimsus | 230W |
| Pinge | 20V |
| Laadimisvool | 11.5A |
| Sobib tootjale | Lenovo originaal |
| Seisund | Uus |
| Asendab | GX20Z46307 |
| Sobib seadmetele | Lenovo Legion |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 08:36