Corsair Gamer
944,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Corsair Gamer
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3994045 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Protsessor | Intel Core i5-10400F |
| Operatiivmälu | 32GB DDR4 |
| Salvestusmaht | 512GB SSD |
| Videokaart | Nvidia GeForce RTX5050 8GB GDDR6 |
| Op.süsteem | Windows 11 Home |
| Video väljundid | 2x HDMI, VGA, 4x DisplayPort |
| Võrk | Lan, Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | 7XUSB, USB-C |
| Seisund | Kasutatud |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 06:55