Dell 19.5V 3.34A/4.62A 65W/90W 4.5x3.0mm originaal sülearvuti laadija
78,12 €
Hind sisaldab 24% KM
NB! Hetkel 65W laadija puudub laost, 90W asendab, on lubatud suuremat kasutada!
Laos: 1
| SKU | dell-19-5v-3-34a-4-62a-65w-90w-4-5x3-0mm-originaal-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19,5V |
| Võimsus | 65W/90W |
| Laadimisvool | 3,34A/4.62A |
| Pistik | 4.5x3.0mm |
| Kaal | 265g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | JHJX0; 0JHJX0; 312-1307; LA45NM121; FA45NE1-00; 3RG0T; 03RG0T; PA-1450-66D1 MGJN9 |
| Sobib mudelitele | Dell XPS 13 Ultrabook ;Dell XPS13-4040SLV ;Dell XPS13-6928SLV ;Dell XPS13-0015SLV ;Dell XPS L321X ;Dell XPS L322X ;Dell XPS 13D-138 ;Dell XPS 13D-148 ;Dell P29G For Dell Inspiron 11 3000 Series (3147) Dell Inspiron 11 3000 Series (3148) Dell Inspiron 13 7000 Series (7348) Dell Inspiron 14 5000 Series (5458) Dell Inspiron 15 3000 Series (3551) Dell XPS 18 1810 All-in-One Desktop Dell XPS 18 1820 AIO Desktop Dell Inspiron 15 5555 5558 Series Dell Inspiron 17 5755 5758 5759 Series DELL Chromebook 13 7310 Vostro 5471 |