Dell Precision 5560
1 046,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Intel Core i7-11850H, 32 GB DDR4, 1 TB SSD, 4 GB NVIDIA RTX A2000, Windows 11 Pro, 15,6" (3840 x 2400)
Laos: 1
| SKU | 5560K7HUT43 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i7-11850H |
| Taktsagedus | 2500 MHz |
| Tuumade arv | 8 |
| Vahemälu | 32 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 1 TB SSD |
| Videokaart | 4 GB NVIDIA RTX A2000 |
| Kaal | 2,04 kg |
| Aku kestvus | 3+ tundi |
| Klaviatuuri asetus | Nordic (taustvalgustusega) |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 15,6" |
| Resolutsioon | 3840 x 2400 |
| Heledus | 500 nitti |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardi lugeja | - |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | Jah |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | - |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G moodul | - |
| Liidesed | USB-C, 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Video väljundid | - |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |