Apple MacBook Air
699,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Apple M1 8C CPU / 7C GPU, 16 GB Unified Memory, 512 GB SSD, macOS 26, 13,3" (2560 x 1600)
Laos: 1
| SKU | A2337KM112 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Apple M1 8C CPU / 7C GPU |
| Vahemälu | 16 GB Unified Memory |
| Kõvaketas | 512 GB SSD |
| Kaal | 1,29 kg |
| Aku kestvus | 6+ tundi |
| Klaviatuuri asetus | Nordic (taustvalgustusega) |
| Touch Bar | - |
| Tarkvara | macOS 26 |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 13,3" |
| Resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Heledus | 400 nitti |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | - |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Liidesed | 2 x Thunderbolt (USB-C) |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |