Apple MacBook Air 11 A1375 sülearvuti aku
62,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | apple-macbook-air-11-a1375-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 5000mAh |
| Pinge | 7,3V |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 300g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A1375, 020-6920-01 |
| Sobib mudelitele | Apple MacBook 11" Air A1370 Late 2010 |