Genee 75GT-4K+ interaktiivne tahvel
499,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Interaktiivne tahvel klassiruumi või esitluste korraldamiseks. NB: Ekraani hinnale lisandub transpordi maksumus. Maksumuse täpsustamiseks palume saata kiri myyk@ithaldus.ee
Laos: 1
| SKU | ST-GE-75GT |
|---|---|
| Kategooria | Suured ekraanid ja tarvikud |
| Mis on komplektis? | Tahvel |
| Mis on komplektis? | Toitekaabel |
| Mis on komplektis? | HDMI kaabel |
| Mis on komplektis? | USB-A kaabel |
| Üldandmed | |
| Diagonaal | 75" |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Ekraani pind | Poolmatt |
| Puuteekraan | Jah |
| Heledus | 370 cd/m2 |
| Kontrast | 1200:1 |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Sisseehitatud kõlarid | Jah |
| Kaal | 61 kg |
| Tugijalg komplektis | - |
| VESA kinnitus | 800 x 400 mm |
| Liidesed | |
| HDMI | Jah (3 tk sisse ja 1 tk välja) |
| DisplayPort | Jah |
| VGA | Jah |
| DVI | - |
| Component/composite | - |
| Satelite | - |
| Coaxial | - |
| USB laiendus | 5 tk + 5 tk (puutetundlikuse jaoks) |
| Võrk | |
| Võrgupesa (RJ45) | Jah |
| WiFi | - |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |