HP 19.5V 4.62A 90W 4.5x3.0mm sülearvuti laadija
55,80 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | hp-19-5v-4-62a-90w-4-5x3-0mm-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19,5V |
| Võimsus | 90W |
| Laadimisvool | 4,62A |
| Pistik | 4.5x3.0 |
| Kaal | 265g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | HP 463553-004; 463955-001; 609940-001; 677777-004; ADB019-020G2; PPP012D-S |
| Sobib mudelitele | HP Pavilion 14-e023tx; HP Pavilion 14-e024tx; HP Pavilion 15-e029TX; HP Pavilion M4/1010TX/1008TX/1009TX |