HP 30W 19V 1.58A (4.0x1.7) sülearvuti laadija
49,60 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | hp-30w-19v-1-58a-4-0x1-7-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19V |
| Võimsus | 30W |
| Laadimisvool | 1,58A |
| Pistik | 4.0x1.7 mm |
| Kaal | 185g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | 493092-002; 496813-001; NA374AA#ABA; PPP018H; HP-A0301R3 |
| Sobib mudelitele | Compaq Mini 700 |
| PCs | ; Compaq Mini 700ED |
| Series | NF283EA ; NF283EAR ; Compaq Mini 700EF |
| Series | NF291EA ; NF291EAR ; Compaq Mini 700EI |
| Series | NG638EA ; NG638EAR ; Compaq Mini 700EK |
| Series | NF289EA ; Compaq Mini 700EL |
| Series | NF288EA ; NF288EAR ; Compaq Mini 700EM |
| Series | NF277EA ; NF277EAR ; Compaq Mini 700EN |
| Series | NG621EA ; NG621EAR ; Compaq Mini 700ER |
| Series | NF276EA ; Compaq Mini 735EQ |
| Series | NS522EA ; Compaq Mini 735ES |
| Series | NS518EA ; NS518EAR ; HP Mini 1000 |
| PCs | HP Mini 1001TU |
| Series | NE570PA ; NE570PAR ; HP Mini 1001XX |
| Series | NC953AS ; HP Mini 1002TU |
| Series | NE571PA ; HP Mini 1002XX |
| Series | NC954AS ; HP Mini 1003TU |
| Series | NE572PA ; HP Mini 1004TU |
| Series | NE573PA ; HP Mini 1005TU |
| Series | NE574PA ; HP Mini 1006TU |
| Series | NE575PA ; ...... HP Mini 1000 |
| CTO Series | FN819AV ; FQ729AAR ; FQ729AV ; FR832AV ; FV436AAR ; FV436AV ; NB914AV ; NJ683AAR ; NJ683AV ; NP763AV ; HP Mini 1000 |
| Vivienne Tam Edition PC | ; HP Mini 1018TU |
| Vivienne Tam Edition Series | NL037PA ; NL037PAR ; HP Mini 1019TU |
| Vivienne Tam Edition Series | NL038PA ; HP Mini 1100 |
| PCs | HP Mini 1100CM |
| Series | KS167UT ; HP Mini 1101TU |
| Series | NQ159PA ; HP MINI 1101XX |
| Series | NR200AS ; HP Mini 1102TU |
| Series | NQ160PA ; HP Mini 1103TU |
| Series | NQ161PA ; HP Mini 1104TU |
| Series | NQ162PA ; HP Mini 1105TU |
| Series | NQ163PA ; HP Mini 1106TU |
| Series | NQ164PA ; ..... NT710PA ; HP Mini 1125NR |
| Series | NB142UA ; NB142UAR ; HP Mini 1125TU |
| Series | NT756PA ; HP Mini 1126NR |
| Series | NM122UA ; NM122UAR ; HP Mini 1126TU |
| Series | NT757PA ; HP Mini 1127TU |
| Series | NT762PA ; HP Mini 1128TU |
| Series | NW969PA ; HP Mini 1130CM |
| Series | KS168UT ; HP Mini 1133CA |
| Series | NM126UA ; NM126UAR ; HP Mini 1135CA |
| Series | NM124UA ; NM124UAR ; HP Mini 1137NR |
| Series | NM119UA ; . HP Mini 1100 |
| CTO Series | NK348AAR ; NK348AV ; NN099AV ; NN101AV ; NP764AV ; HP Mini 1100 CTO |
| Vivienne Tam Edition Series | NK350AAR ; NK350AV ; NN100AV ; HP Mini 1100 |
| Vivienne Tam Edition PC | ; HP Mini 1111tu |
| Vivienne Tam Edition Series | NQ204PA ; HP Mini 1117tu |
| Vivienne Tam Edition Series | NQ210PA ; HP Mini 1120tu |
| Vivienne Tam Edition Series | NQ213PA ; HP Mini 1140nr |
| Vivienne Tam Edition Series | NB134UA ; NB134UAR |