HP EliteBook 840 G8
667,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Kiire ja kvaliteetne sülearvuti tugeva alumiiniumkorpusega. Arvuti on varustatud Intel Core i5 protsessori, 16 GB vahemälu, 512 GB SSD ketta ja erksavärvilise 400-nitise ekraaniga.
Laos: 1
| SKU | 840G8K5F47 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Taktsagedus | 2400 MHz |
| Tuumade arv | 4 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 512 GB SSD |
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Kaal | 1,32 kg |
| Aku kestvus | 6 tundi |
| Klaviatuuri asetus | Nordic (taustvalgustusega) |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 14" |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Heledus | 400 nitti |
| Puuteekraan | - |
| Ekraani pind | Matt |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardi lugeja | Jah |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | - |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | - |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G moodul | - |
| Liidesed | 2 x USB 3.2, 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Video väljundid | HDMI |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |