HP laadija 19.5V 3.33A(4.62A) 65W(90W) 4.5x3.0mm originaal
73,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | hp-laadija-19-5v-3-33a4-62a-65w90w-4-5x3-0mm-originaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19,5V |
| Võimsus | 65W/90W |
| Laadimisvool | 3,33A/4.62A |
| Pistik | 4.5x3.0 |
| Kaal | 245g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | DL606A#ABA,PPP009D,677770-001,677770-002,677770-003, 613149-001,693715-001,ADP-65HBFC,PPP009A,710412-001,709985-001,709985-002,709985-003,709985-004,714657-001,714149-001,714149-002,714149-003,714158-001,PA-1650-34HE,AD9043-022G2,HSTNN-CA15,PA-1650-32HE,HSTNN-DA15,HSTNN-LA15 ; ADP-65LH BA ; 535629-001; 517799-001 |
| Sobib mudelitele | HP 14-Q series; HP 14-N series; HP 14-K series; HP 15-N series; HP 15-D series; HP 15-G series; HP 15-F series; HP 15-R series; HP 15-E series; HP 15-P series; HP 15-J series; HP 17-E series; HP 17-J series; HP M6-K series; HP Pavilion 15-ab101ny HP Envy 14 |