HP sülearvuti laadija 19.5V 65w 4.5x3.0mm sinine ots
35,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3990236 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistiku mõõt | 4.5 x 3.0 mm Blue tip Pin Inside |
| Võimsus | 65W |
| Pinge | 19.5V |
| Laadimisvool | 3.33A |
| Tootja | Analoog |
| Garantii | 24 kuud |
| Seisund | Uus |
| Asendab | 710412-001, 709985-002, 709985-001, L24008-001, L23960-001, PPP009L-E, PA-1650-32HE, TPN-LA14 |
| Sobib seadmetele | HP ProBook (430 G3/G4/G5, 440 G3/G4/G5, 450 G3/G4/G5), HP EliteBook (820 G3/G4, 840 G3/G4/G5, 850 G3/G4), HP Pavilion 14/15, HP Envy x360, HP 250 G4/G5/G6 ja paljud teised sinise otsikuga HP mudelid |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:20