Originaal Lenovo 300W laadija (Slim Tip)
89,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993973 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Näitaja | Kirjeldus |
| Mudelid | ADL300SDC3A, SA10R16956, ADL300SLC3A, GX21F23045 |
| FRU P/N | 5A10W86289 |
| Võimsus | 300W |
| Pinge | 20V |
| Laadimisvool | 15A |
| Pistik | Lenovo Slim Tip |
| Garantii | 24 kuud |
| Seisund | Uus |
| Sobib mudelitele | Legion 5 Pro 16ACH6H, 16ITH6H, 16IAH7H, 16ARH7H, 16IRX8, 16ARX8, 16IRX9 Legion 515ACH6H, 15ACH6A, 15ITH6H, 15IAH7H, 15ARH7H, 17ACH6H, 17ITH6H, 16IRX9 Legion 7 / Pro 16ACHg6, 16ITHg6, 16ARHA7, 16IAX7, 16IRX8 Yoga AIO 7-27ACH6, 7-27ARH7, 9-32IRH8 Tööjaamad ThinkStation P3, P360 Ultra Workstation Muud sülearvutid Legion R9000P, R9000K, Y9000K, Y9000X |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 08:13