Intel NUC8I7HVK (WiFi)
324,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Väikeste mõõtmetega lauaarvuti (22,1 x 14,2 x 3,9 cm), millel on Intel Core i7 protsessor ja AMD Radeon RX Vega graafika. Lisaks rohkelt porte väliste seadmete ühendamiseks.
Laos: 1
| SKU | NUC8HVK7Uw2 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i7-8809G |
| Taktsagedus | 3100 MHz |
| Tuumade arv | 4 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 250 GB SSD |
| Videokaart | 4 GB AMD Radeon RX Vega M GH |
| Korpuse tüüp | NUC |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah (2 tk) |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Liidesed | 6 x USB 3.0, 2 x Thunderbolt 3 (USB-C), USB-C |
| Video väljundid | 2 x Mini DisplayPort, 2 x HDMI |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |