LCD 17.3" 1600×900 / TN / 60Hz / 40-pin LVDS / Läikiv (B173RW01 V.5)
60,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993754 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 17.3" |
| Ekraani tüüp | TN |
| Resolutsioon | 1600 x 900 |
| Mõõdud | 398.1mm x 232.8mm |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Taustavalgustus | LED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 40-pin LVDS |
| Kinnitus | Standard |
| Kinnituse asukoht | Külgedel |
| Mudel | B173RW01 V.5 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
Andmed uuendatud: 19.04.2026 14:38