LCD 15.6" 1366×768 / TN / 60Hz / 40-pin LVDS (CLAA156WA11A)
40,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993778 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15,6" |
| Ekraani tüüp | a-Si TFT-LCD (TN) |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (WXGA) |
| Mõõdud | 359.3 × 209.5 × 5.5 mm |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 40-pin LVDS |
| Kinnitus | Külgkinnitused (8× M2 kruviaugud) |
| Kinnituse asukoht | Vasakul ja paremal serval |
| Mudel | CLAA156WA11A |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 21:28