LCD 17.3" 1600×900 / TN / 60Hz / 40-pin LVDS (LP173WD1 (TL)(A4))
25,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993766 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 17,3" |
| Ekraani tüüp | a-Si TFT-LCD (TN) |
| Resolutsioon | 1600 × 900 (HD+) |
| Mõõdud | 398.1 × 232.8 × 6.0 mm |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Taustavalgustus | LED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 40-pin LVDS |
| Kinnitus | Standard |
| Kinnituse asukoht | Külgedel |
| Mudel | LP173WD1 (TL)(A4) |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud / Ekraan Õrnalt kriimustatud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 22:45