LCD 14.0" 1366×768 / TN / 60Hz / 30-pin LVDS (HB140WX1-401)
50,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993784 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 14,0" |
| Ekraani tüüp | a-Si TFT-LCD (TN) |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (WXGA) |
| Mõõdud | 320.4 × 205.1 × 3.6 mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Ülemine ja alumine kinnitus (bracket) |
| Kinnituse asukoht | Ülal ja all |
| Mudel | HB140WX1-401 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 00:18