Lenovo 45W 20V 2.25A USB type C originaal laadija
74,40 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | lenovo-45w-20v-2-25a-usb-type-c-originaal-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V 2.25A/15V 3A/9V 2A/5V 2A |
| Võimsus | 45W |
| Pistik | USB C |
| Kaal | 165g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | ADLX45YCC3A; SA10E75843; 00HM665; ADLX45YLC3A |
| Sobib mudelitele | NB! Sobib ka tahvelarvuti ja telefonide laadimiseks ! Lenovo ThinkPad 13 Chromebook (Type 20GL, 20GM); Lenovo ThinkPad X1; YOGA910; LENOVO YOGA 5 720-13IKB C330 S330; YOGA 5pro; YOGA 720- 13IKB; YOGA 720- 15IKB; YOGA 910-13IKB; Chromebook C330; Chromebook C630; Ideapad S330; Ideapad D330 |