Lenovo 65W 20V 3.25A 4.0x1.7 sülearvuti laadija
55,80 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | lenovo-65w-20v-3-25a-4-0x1-7-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V |
| Võimsus | 65W |
| Laadimisvool | 3,25A |
| Pistik | 4.0x1.7mm |
| Kaal | 150g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | 54Y8868; 0B56098; 36200353; PA-1650-72; 5A10H42917, 5A10H42919, 5A10H42920, 5A10H42925, 5A10H43631, 5A10H43632, A10H43621, ADLX45DLC3A, PA-1450-55LG, PA-1450-55LN, PA-1450-55LR, 00HM613, 5A10H03910, ADLX45NLC3C; 35040923 |
| Sobib mudelitele | LENOVO IdeaPad 710s 510s 510 310 110 100 100s /YOGA 710 510 /Flex 4 Series B50-10; Ideapad 100-14IBY; 100-15IBD; 100-15IBY; Ideapad 100 14.1", 100 15.6"; 100s Chromebook 11.6"; Ideapad 100s 14.1" |