Lenovo laadija 20V 8.5A 170W (square tip) originaal
94,24 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | lenovo-laadija-20v-8-5a-170w-square-tip-originaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V |
| Võimsus | 170W |
| Laadimisvool | 8,5A |
| Pistik | square tip |
| Kaal | 265g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | 36200320 ADL170NLC3A 45N0514, Replace 45N0558 45N0374 45N0370 |
| Sobib mudelitele | Lenovo Legion Y720-15, Lenovo Legion Y7000P , Lenovo ThinkPad W540, Lenovo ThinkPad W541 , Lenovo ThinkPad P50 , Lenovo ThinkPad P51, Lenovo ThinkPad P70 , THINKPAD T440P, ERAZER Y50, ERAZER Y40, IDEAPAD Y700, THINKPAD P71, W540, P50, 90FC, DESKTOPS IDEACENTRE 610S, LEGION 7700HQ |