Lenovo V155-15API LCD paneel
75,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993924 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15.6" |
| Ekraani tüüp | TN |
| Resolutsioon | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Mõõdud | 350.66 × 216.25 × 3.2 mm |
| Ekraani pind | Matt (Anti-Glare) |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Puudub |
| Kinnituse asukoht | Määramata |
| Mudel | B0C89MJR7Q |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 3 kuud |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 08:14