LG 65SE3KB
282,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Ekraan esitlusteks, reklaamide kuvamiseks ja meelelahutuseks. NB: Ekraani hinnale lisandub transpordi maksumus. Maksumuse täpsustamiseks palume saata kiri myyk@ithaldus.ee
Laos: 1
| SKU | PN-LG-65SE |
|---|---|
| Kategooria | Suured ekraanid ja tarvikud |
| Mis on komplektis? | Ekraan |
| Mis on komplektis? | Pult ja patareid |
| Mis on komplektis? | Toitekaabel |
| Mis on komplektis? | HDMI kaabel |
| Üldandmed | |
| Diagonaal | 65" |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani pind | Poolmatt |
| Puuteekraan | - |
| Heledus | 400 cd/m2 |
| Kontrast | 1300:1 |
| Reageerimisaeg | 12 ms |
| Sisseehitatud kõlarid | Jah |
| Kaal | 26,7 kg |
| Tugijalg komplektis | - |
| VESA kinnitus | 300 x 300 mm |
| Liidesed | |
| HDMI | Jah |
| DisplayPort | - |
| VGA | Jah |
| DVI | Jah |
| Component/composite | - |
| Satelite | - |
| Coaxial | - |
| USB laiendus | Jah (2 tk) |
| Võrk | |
| Võrgupesa (RJ45) | Jah |
| WiFi | - |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |