LG laadija 19v 40w 2,1A (6.5*4.4), 355392
25,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 15064 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistik | 6.5 x 4.4 mm (koos keskmise nõelaga / pin) |
| Võimsus | 40W |
| Pinge | 19V |
| Laadimisvool | 2.1A |
| Tootja | Analoog |
| Seisund | Uus |
| Garantii | 24 kuud |
| Asendab | ADS-40FSG-19, ADS-40SG-19-3, EAY62549202, EAY62549304, EAY62768606, PSAB-L206A |
| Sobib seadmetele | LG LCD/LED monitorid (nt seeriad E1942, E2042, E2242, E2342, 22M35, 24M35, 24MP55), LG telerid ning muud seadmed, mis vajavad 19V toidet ja kasutavad nõelaga 6.5x4.4mm pistikut |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:20