Microsoft Surface Pro 102W originaal laadija
65,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993083 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Mudel | 1798 |
| Võimsus | 102W (65W;44W,36W,24W compatible) |
| Pinge | USB 5V: 15V |
| Laadimisvool | USB 1.5A: 4-6.33A |
| Sobib tootjale | Microsoft Surface Pro originaal |
| Seisund | Uus |
| Sobib seadmetele | Pro X Book 2 Pro 3 Pro 4 Pro 5 Pro 6 Pro 7 |
Andmed uuendatud: 15.04.2026 22:53