Tahvelarvuti laadimiskohver
187,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Plastikust metall raamiga, ratastega laadimiskast lukustava kaanega. Mahutab laadimiseks tahvelarvuteid ja muid nutiseadmeid.
Laos: 1
| SKU | LK-ALU-BLACK |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Mis on komplektis? | Kast |
| Mis on komplektis? | Toitekaabel |
| Üldandmed | |
| Laadimiskohtade arv | 16 |
| Lukustatav | Jah |
| Kapi mõõdud | |
| Kõrgus | 44,5 cm |
| Laius | 65 cm |
| Sügavus | 35,5 cm |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |