-18%
SAMSUNG originaal S34BG850 BN44-01207A toiteplokk refurb. 20V 220W 11A
120,00 € 99,00 € -18% Allahindlus!
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Originaal, kasutatud.
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3992951 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistik | Spetsiifiline Samsungi ümmargune toitepistik |
| Võimsus | 220W |
| Pinge | 20V |
| Laadimisvool | 11A |
| Tootja | Samsung originaal |
| Seisund | Refurbished |
| Garantii | 6 kuud |
| Asendab (Mudel/Tootekood) | BN44-01207A, A22020_FPN |
| Sobib seadmetele | Samsung Odyssey OLED G8 mängurimonitorid: spetsiaalselt loodud mudelile S34BG850 (S34BG850SU, S34BG850UX) ja teistele sama seeria kõrgjõudlusega Samsungi monitoridele, mis nõuavad 20V 11A toidet. |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 08:15