Laadija XIAOMI elektrilisele rattale 36V | 42V | 2A | 8.0*8.0mm + kontakt | 50334
42,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993747 |
|---|---|
| Kategooria | Liikurite laadijad |
| Väljundvõimsus | 84W |
| Kaabli pikkus | ~0.9m + 1.10m |
| Väljundpinge | 42V |
| Sagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendpinge | 220 - 240V ~ 1.5A |
| Pistiku tüüp | 8mm x 5.5mm + tihvt 1.6mm |
| Töötemperatuur | -20˚C ~ +40˚C |
| Maksimaalne laadimisvõimsus | 84W |
| Väljundvool | 2A |
| Tüüp | E-jalgratastele |
| Pakendi sisu | 1 x laadija 42V, 1 x toitekaabel, 1 x garantiikaart |
| Kaal [kg] | 0.420 |
| Brand | Qoltec |
Andmed uuendatud: 29.04.2026 17:12