Laadija elektrirattale 36V | 42V | 2A | Mi4 magnetiline ots 52614
39,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993771 |
|---|---|
| Kategooria | Liikurite laadijad |
| Väljundvõimsus | 84W |
| Kaabli pikkus | ~0.9m + 1.10m (toitekaabel) |
| Väljundpinge | 42V |
| Sagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendpinge | 220 - 240V ~ 1.5A |
| Pistiku tüüp | Magnetiline Mi4 |
| Maksimaalne laadimisvõimsus | 84W |
| Väljundvool | 2A |
| Tüüp | E-jalgratastele |
| Pakendi sisu | 1 x laadija 42V, 1 x toitekaabel, 1 x garantiikaart |
| Kaal [kg] | 0.345 |
| Brand | Qoltec |
Andmed uuendatud: 29.04.2026 17:11