Apple analoog laadija 60W 16.5V 3.65A Magsafe 2 T-tip
49,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993345 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Mudel | PA-60W |
| Pistiku mõõt | Magsafe2 tip |
| Võimsus | 45W |
| Pinge | 16.5V |
| Laadimisvool | 3.65A |
| Sobib tootjale | Apple analoog |
| Seisund | Uus |
| Asendab | A1435 |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 15:29