Apple laadija 60W 16.5V 3.65A MagSafe 2 T-tip
75,64 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
NB! Palun kontrollige enne ostu sooritamist laadija otsa sobivust! Mitte ajada segi magsafe(1) samade näitajatega laadijaga!
Laos: 1
| SKU | apple-laadija-60w-16-5v-3-65a-magsafe-2-t-tip |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 16,5V |
| Võimsus | 60W |
| Laadimisvool | 3,65A |
| Pistik | magsafe 2 T-tip |
| Kaal | 250g |
| Värv | Valge |
| Asendab laadijaid | A1435 A1465 A1466 MD565LL/A |
| Sobib mudelitele | Apple MacBook Air 13.3-Inch Retina Display 2012-2018; MacBook Pro 13 2012-2015 |