-69%
Fujitsu Siemens laadija 60W 19V 3.16A (6.5*4.4) 355257
29,00 € 9,00 € -69% Allahindlus!
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3990646 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistiku mõõt | 6.5x4.4mm |
| Võimsus | 60W |
| Pinge | 19V |
| Laadimisvool | 3.16A |
| Tootja | analoog |
| Seisund | Uus |
| Garantii | 6 kuud |
| Sobib seadmetele | Fujitsu Siemens A4100 ; Fujitsu Siemens A4170 ; Fujitsu Siemens A4177 ; Fujitsu Siemens A4178 ; Fujitsu Siemens A4187 ; Fujitsu Siemens A4190 |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 08:16